ALDATMACA

Yeryüzündeki binlerce hayat hikâyesinden birinin sayfalarında çıkacağınız bu yolculukta; zaman zaman kendinizden, zaman zaman etrafınızdaki insanların hayatlarından kesitler bulacaksınız belki. Kimini görüyor, biliyor, tanıyor olacaksınız, kimine belki ilk defa tanık olacaksınız, belki de kimini biliyor da bilmiyor gibi davranacaksınız yani tecahül-i arif yapacaksınız okuduğunuzda. Ama her ne olursa olsun, hayat, biz istesek de, istemesek de; tüm masumiyeti ve tüm acımasızlığı ile belki de binlerce tezadın içinde tezahürüne devam edecek …      

Hayat, çoğu zaman biraz bulmaca, biraz kurmaca, biraz aldatmaca barındırır içinde . Aslında neyi, nasıl ve nerede arayacağını bilmek ve doğru yolda yürümekten geçer tüm yaşananlar… Ortak hikayelerde kesişir ve her hayattan başka yönlere doğru akar gider tüm şiddetiyle.

” ALDATMACA ” , bu yolculukta sizleri farklı yönlere sürükleyeceği hikayesiyle sevgiyi, şiddeti, aşkı, kıskançlığı, bağlılığı, güveni, güvensizliği, aksiyonu… ve daha birçok duyguyu yaşatmak üzere sizlerle buluşuyor.                

Yayın Tarihi:24.05.2013
ISBN:9786055394592
Dil:TÜRKÇE
Sayfa Sayısı:352
Cilt Tipi:Karton Kapak
Kağıt Cinsi:Kitap Kağıdı
Boyut:13.5 x 21 cm

Yazar : Hümeyra Kaya

Editör : Cem Kaya

Kapak Kurgu : Cem Kaya

Yayınevi : Yediveren Yayınları